Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til skole

DKS – Fauske

Fauske

Postadresse: Fauske kulturskole, Pb 93, 8201 Fauske

Besøksadresse:

Telefon:

Kontaktperson: Sigrun Fostad, 99035524, sigrun.fostad@fauske.kommune.no

Antall hendelser: 40

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Torsdag 17. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:35
    Sulitjelma skole9 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:40
    Valnesfjord skole36 deltakere: 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:35, retur kl. 13:40
    Vestmyra Skole74 deltakere: 7. trinn

    Fra Valnesfjord deltar også 6.trinnselevene.

    Fra Sulitjelma deltar hele mellomtrinnet.

Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Vestmyra Skole95 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Vestmyra Skole95 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Vestmyra Skole95 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Sulitjelma skole7 deltakere: 8. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 13:10
    Valnesfjord skole18 deltakere: 8. trinnBuss: Tur kl. 11:35, retur kl. 13:10
    Vestmyra Skole78 deltakere: 8. trinn

    Varighet: ca 60 min

    Valnesfjord skole har produksjonen Second Nature på besøk samme dag kl. 10:00-10:35.

Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Vestmyra Skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 12:00
    Erikstad skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Finneid skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 11:30, retur kl. 12:45
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sulitjelma skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:45
    Valnesfjord skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 10:45
  • 12:00
    Hauan Skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 11:40, retur kl. 12:45
    Vestmyra Skole33 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sulitjelma skole9 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 12:05
    Valnesfjord skole44 deltakere: 5. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09:40, retur kl. 12:05
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KonservatorenKulturarv, Annet
  • Varighet:
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Fauske Bygdetun
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KonservatorenKulturarv, Annet
  • Varighet:
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Fauske Bygdetun
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KonservatorenKulturarv, Annet
  • Varighet:
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Fauske Bygdetun
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KonservatorenKulturarv, Annet
  • Varighet:
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Fauske Bygdetun
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Farger, lyd og teaterMusikk, Visuell kunst, Scenekunst
  • Varighet: 3 x 60 min
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Farger, lyd og teaterMusikk, Visuell kunst, Scenekunst
  • Varighet: 3 x 60 min
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Vestmyra Skole20 deltakere: 3A
    Vestmyra Skole20 deltakere: 3B

    Gruppa på Vestmyra deles i 2 som i fjor: 20 får billedkunst først, så musikk og de 20 andre gjør motsatt.

Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Farger, lyd og teaterMusikk, Visuell kunst, Scenekunst
  • Varighet: 3 x 60 min
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Erikstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Erikstad skole13 deltakere: 3. trinn
    Finneid skole15 deltakere: 3. trinn
    Hauan Skole11 deltakere: 3. trinn

    Sted avgjøres senere.

    Gruppa deles i 2 (som ved Vestmyra): halve gruppa får billedkunst først, så musikk og den andre halvdelen gjør motsatt.

    Gruppe 1: Hauan + 8 fra Finneid                                                  Gruppe 2: Erikstad + 7 fra Finneid

Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Finneid skole10 deltakere: 4. trinn

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:30. Skoleslutt kl. 13:45.

  • 11:30 - 13:30
    Finneid skole10 deltakere: 4. trinn

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:30. Skoleslutt kl. 13:45.

Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Erikstad skole8 deltakere: 4. trinn

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:30. Skoleslutt kl. 13:45.

  • 11:30 - 13:30
    Erikstad skole8 deltakere: 4. trinn

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:30. Skoleslutt kl. 13:45.

Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:10
    Erikstad skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elever fra Erikstad går til Vestmyra skole og ser forestillingen der.

  • 12:00 - 13:40
    Vestmyra Skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Fauske Kino
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:10
    Hauan Skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
  • 12:00 - 13:40
    Finneid skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elever fra Finneid skole skysses til Hauan skole ogser forestillingen der. DKS Nordland dekker transportutgifter, faktura merkes 900JSK og prosjektnummer 5180031

Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:40
    Sulitjelma skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Vestmyra Skole16 deltakere: 4A

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:35. Skoleslutt kl. 13:50.

  • 11:30 - 13:30
    Vestmyra Skole17 deltakere: 4B

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:35. Skoleslutt kl. 13:50.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 12. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klungset LeirKulturarv
  • Varighet:
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Klungset Leir
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klungset LeirKulturarv
  • Varighet:
  • Torsdag 25. april. 2019
  • Klungset Leir
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klungset LeirKulturarv
  • Varighet:
  • Fredag 26. april. 2019
  • Klungset Leir
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 11:00
    Valnesfjord skole20 deltakere: 9. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 11:00
Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Finneid skole11 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 10:50

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

  • 11:15 - 13:15
    Erikstad skole12 deltakere: 2. trinn

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Hauan Skole15 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 10:50

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

  • 11:15 - 13:15
    Vestmyra Skole18 deltakere: 2. trinn

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 11:15
    Valnesfjord skole14 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 11:20

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Sulitjelma skole14 deltakere: 7. trinn, 8. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30
    Vestmyra Skole27 deltakere: 8CBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30

    Fra Sulitjelma deltar også 7.trinn.

Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Vestmyra Skole51 deltakere: 8A, 8BBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30
Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Valnesfjord skole40 deltakere: 7. trinn, 8. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30

    Fra Valnesfjord deltar også 7.trinn.

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter