Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til skole

DKS – Fauske

Fauske

Postadresse: Fauske kulturskole, Pb 93, 8201 Fauske

Besøksadresse:

Telefon:

Kontaktperson: Sigrun Fostad, 99035524, sigrun.fostad@fauske.kommune.no

Antall hendelser: 20

Velg dato / Periode
Mars
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
9
25
26
27
28
1
2
3
10
4
5
6
7
8
9
10
11
11
12
13
14
15
16
17
12
18
19
20
21
22
23
24
13
25
26
27
28
29
30
31
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:40
    Hauan Skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
  • 11:15 - 12:55
    Finneid skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elever fra Finneid skole bestiller selv skyss til Hauan skole og ser forestillingen der. DKS Nordland dekker transportutgifter, faktura merkes 900JSK og prosjektnummer 5180031

Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:40
    Sulitjelma skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Vestmyra Skole15 deltakere: 4A

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:35. Skoleslutt kl. 13:50.

  • 11:30 - 13:30
    Vestmyra Skole16 deltakere: 4B

    Eventuelle justeringer av tidspunkt samme dag kan avtales direkte med Stian. Skolestart kl. 08:35. Skoleslutt kl. 13:50.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 12:30
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole3 deltakere: 10. trinn
    Enga skole30 deltakere: 10. trinn
    Glomfjord skole17 deltakere: 10. trinn
    Inndyr skole14 deltakere: 10. trinn
    Kjerringøy skole3 deltakere: 10. trinn
    Misvær skole5 deltakere: 10. trinn
    Rognan Ungdomsskole40 deltakere: 10. trinn
    Røkland skole14 deltakere: 10. trinn
    Saltstraumen skole19 deltakere: 10. trinn
    Skjerstad Oppvekstsenter10 deltakere: 10. trinn
    Steigenskolen avd. Leinesfjord28 deltakere: 10. trinn
    Valnesfjord skole20 deltakere: 10. trinn
    Væran 7 deltakere: 10. trinn

    Les egne dagsplaner som ligger på produksjonsinformasjonssiden og forbered elevene på programmet.

    Transport ordnes med lokal DKS-kommunekontakt, kommunene skal selv stå for transportorganisering og kostnader.

  • 13:05 - 15:10
    Jektvik skole5 deltakere: 10. trinn
    Meløy Oppvekstsenter4 deltakere: 10. trinn
    Nordsia oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Nygårdsjøen Oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Røsvik skole9 deltakere: 10. trinn
    St Eysteins skole15 deltakere: 10. trinn
    Straumen skole15 deltakere: 10. trinn
    Sulitjelma skole5 deltakere: 10. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage4 deltakere: 10. trinn
    Trones skole7 deltakere: 10. trinn
    Tverlandet skole48 deltakere: 10. trinn
    Vestmyra Skole92 deltakere: 10. trinn
    Ørnes skole29 deltakere: 10. trinn

    Les egne dagsplaner som ligger på produksjonsinformasjonssiden og forbered elevene på programmet.

    Transport ordnes med lokal DKS-kommunekontakt, kommunene skal selv stå for transportorganisering og kostnader.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 13:00
    Jektvik skole5 deltakere: 10. trinn
    Meløy Oppvekstsenter4 deltakere: 10. trinn
    Nordsia oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Nygårdsjøen Oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Røsvik skole
    St Eysteins skole15 deltakere: 10. trinn
    Straumen skole15 deltakere: 10. trinn
    Sulitjelma skole5 deltakere: 10. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage4 deltakere: 10. trinn
    Trones skole7 deltakere: 10. trinn
    Tverlandet skole48 deltakere: 10. trinn
    Vestmyra Skole92 deltakere: 10. trinn
    Ørnes skole31 deltakere: 10. trinn

    Skyss TBA...

  • 13:25 - 16:00
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole3 deltakere: 10. trinn
    Enga skole30 deltakere: 10. trinn
    Glomfjord skole17 deltakere: 10. trinn
    Inndyr skole15 deltakere: 10. trinn
    Kjerringøy skole3 deltakere: 10. trinn
    Misvær skole5 deltakere: 10. trinn
    Rognan Ungdomsskole40 deltakere: 10. trinn
    Røkland skole14 deltakere: 10. trinn
    Saltstraumen skole19 deltakere: 10. trinn
    Skjerstad Oppvekstsenter10 deltakere: 10. trinn
    Steigenskolen avd. Leinesfjord28 deltakere: 10. trinn
    Valnesfjord skole20 deltakere: 10. trinn
    Væran 2 deltakere: 10. trinn

    Skyss TBA...

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 18:00 - 20:00
    Alstad ungdomsskole95 deltakere: 10. trinn
    Bankgata ungdomsskole99 deltakere: 10. trinn
    Bodøsjøen skole33 deltakere: 10. trinn
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole3 deltakere: 10. trinn
    Enga skole30 deltakere: 10. trinn
    Glomfjord skole17 deltakere: 10. trinn
    Hunstad ungdomsskole119 deltakere: 10. trinn
    Inndyr skole15 deltakere: 10. trinn
    Jektvik skole5 deltakere: 10. trinn
    Kjerringøy skole3 deltakere: 10. trinn
    Løpsmark skole34 deltakere: 10. trinn
    Meløy Oppvekstsenter4 deltakere: 10. trinn
    Misvær skole5 deltakere: 10. trinn
    Nordsia oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Nygårdsjøen Oppvekstsenter2 deltakere: 10. trinn
    Rognan Ungdomsskole40 deltakere: 10. trinn
    Røkland skole14 deltakere: 10. trinn
    Rønvik skole36 deltakere: 10. trinn
    Røsvik skole9 deltakere: 10. trinn
    Saltstraumen skole19 deltakere: 10. trinn
    Saltvern skole81 deltakere: 10. trinn
    Skjerstad Oppvekstsenter10 deltakere: 10. trinn
    St Eysteins skole15 deltakere: 10. trinn
    Steigenskolen avd. Leinesfjord28 deltakere: 10. trinn
    Straumen skole15 deltakere: 10. trinn
    Sulitjelma skole5 deltakere: 10. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage4 deltakere: 10. trinn
    Trones skole7 deltakere: 10. trinn
    Tverlandet skole48 deltakere: 10. trinn
    Valnesfjord skole20 deltakere: 10. trinn
    Vestmyra Skole92 deltakere: 10. trinn
    Væran 2 deltakere: 10. trinn
    Ørnes skole31 deltakere: 10. trinn

    Skyss TBA.

Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 12. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klungset LeirKulturarv
  • Varighet:
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Klungset Leir
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klungset LeirKulturarv
  • Varighet:
  • Torsdag 25. april. 2019
  • Klungset Leir
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Klungset LeirKulturarv
  • Varighet:
  • Fredag 26. april. 2019
  • Klungset Leir
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 11:00
    Valnesfjord skole20 deltakere: 9. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 11:00
Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Finneid skole11 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 10:50

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

  • 11:15 - 13:15
    Erikstad skole12 deltakere: 2. trinn

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Hauan Skole15 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 10:50

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

  • 11:15 - 13:15
    Vestmyra Skole18 deltakere: 2. trinn

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 11:15
    Valnesfjord skole15 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 11:20

    Datoene er med et lite forbehold, men blir endelig avklart innen utgangen av august 2018. Det kan bli endringer i gruppesamensetningen/endret dag.

Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Sulitjelma skole14 deltakere: 7. trinn, 8. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30
    Vestmyra Skole27 deltakere: 8CBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30

    Fra Sulitjelma deltar også 7.trinn.

Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Vestmyra Skole51 deltakere: 8A, 8BBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30
Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Valnesfjord skole40 deltakere: 7. trinn, 8. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 13:30

    Fra Valnesfjord deltar også 7.trinn.

Uttrykksform
Åpne filter